İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Paneli İzmir’de yapıldı.
İklim Değişikliği ve Elektrikli Ev Aletleri Projesi Panel serimizin üçüncüsü  20 Eylül Cumartesi günü saat. 15.00’da İzmir TMMOB Tepe Kule Kongre Merkezi’nde,  sivil toplum kuruluşları üyeleri ve  üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Panelimizde, proje faaliyetleri ve proje çıktılarının yer aldığı proje tanıtım sunumu yapıldı.   Boğaziçi Üniversitesi lisansüstü öğrencileri için açılacak olan ‘Enerji ve İklim’ konulu dersin tanıtımı proje ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Yeni kurulan İklim Araştırmaları Merkezi hakkında bilgi verildi.

 Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nden proje yürütücüsü Prof.Dr Levent Kurnaz, katılımcılara İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği konularında bir sunum gerçekleştirdi.

 

İzmir'de yapılan İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Paneli videoları için tıklayınız.

 2014-09-22 09:58:24 tarihinde eklendi.


PROJE EKİBİMİZ

Prof.Dr. Levent KURNAZ


Nazan AN PhD (c)


Tufan TURP PhD (c)


Sevgi MUTLU


Haberler

Mar 28 2014

İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Konferansı İstanbul’da yapıldı....

devamını oku

Mar 28 2014

İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Çalıştayı İstanbul’da yapıldı....

devamını oku

Mar 13 2014

İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Konferansı'na Davetlisiniz....

devamını oku


"Bu proje; Küresel Çevre Fonu'nun (GEF) finansal desteği ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü (YEGM) tarafından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile birlikte yürütülen Türkiye’de Enerji Verimli Ürünlerin Piyasa Dönüşümü Projesi (EVÜDP) Hibe Programı kapsamında desteklenmekte ve Boğaziçi Üniversitesi tarafından yürütülmektedir.”