Bursa’da Web Ders Toplantısı’ndaydık
İklim Değişikliği ve Elektrikli Ev Aletleri Projesi kapsamında organize edilen Web Ders tanıtım toplantılarından ilki,  sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve özel sektörü de içine alan çeşitli katılımcı kitlesi ile 26 Nisan’da Bursa’da gerçekleştirildi.

 

Toplantıda, proje faaliyetleri ve proje çıktılarının yer aldığı proje tanıtım sunumunun ardından proje web sayfası ve Eylül Dönemi’nde Boğaziçi Üniversitesi lisansüstü öğrencileri için açılacak olan ‘Enerji ve İklim’ konulu dersin tanıtımı proje ekibi tarafından gerçekleştirildi.

 

Toplantıda, Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümü’nden proje yürütücüsü Prof.Dr Levent Kurnaz, katılımcılara bilimsel olarak hazırlanmış ders içeriklerinden oluşan özet bir ders sunumu gerçekleştirdi.

 

Toplantı sonrası yapılan görüşmelerde ve sonrasında proje ekibine gönderilen emailler aracılığıyla projeyle ilgili alınan olumlu görüşler, projenin yaygınlaştırılması açısından il ziyaretleri kapsamında yapılan tanıtım toplantılarının ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, belirlenen illerde yapılacak toplantıların, enerji verimliliği ile iklim değişikliği ilişkisinin anlaşılması açısından büyük fayda sağlayacağı düşünülmektedir..  

 

 

Toplantıya katılamayanlar için, Bursa’da  gerçekleştirilen tanıtım toplantısı web sayfasına eklenmiştir.

Toplantı Videoları


2014-04-27 16:47:48 tarihinde eklendi.


PROJE EKİBİMİZ

Prof.Dr. Levent KURNAZ


Nazan AN PhD (c)


Tufan TURP PhD (c)


Sevgi MUTLU


Haberler

Mar 28 2014

İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Konferansı İstanbul’da yapıldı....

devamını oku

Mar 28 2014

İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Çalıştayı İstanbul’da yapıldı....

devamını oku

Mar 13 2014

İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği Konferansı'na Davetlisiniz....

devamını oku


"Bu proje; Küresel Çevre Fonu'nun (GEF) finansal desteği ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü (YEGM) tarafından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile birlikte yürütülen Türkiye’de Enerji Verimli Ürünlerin Piyasa Dönüşümü Projesi (EVÜDP) Hibe Programı kapsamında desteklenmekte ve Boğaziçi Üniversitesi tarafından yürütülmektedir.”